Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com

May 2018

 • Prodhim i zënë, i zënë si një bletë

  Si një nga prodhuesit kryesorë kinezë të kondicionerëve, ne mbajmë të zënë me prodhimin gjatë gjithë vitit. Të gjitha produktet tona prodhohen dhe testohen në përputhje me sistemet dhe standardet e rrepta ndërkombëtare të kontrollit të cilësisë, kështu që janë në gjendje t'i përshtaten kushteve të ndryshme të motit globalisht.
  Lexo më shumë
 • Produkti kryesor: Porositë EDHP nga Vendet Evropiane kanë mbaruar duke ngarkuar

  Pompë nxehtësie invertori Blueway DC (Seritë EDHP) mund të punojë në mënyrë të qëndrueshme në temperaturë jashtëzakonisht të ftohtë të ambientit deri në 35, disa modele kanë marrë etiketat ErP A ++ nga TUV. Miraton një sistem inteligjent kontrolli, me kohën e saktë, kontrolli i temperaturës & funksioni i monitorimit në distancë. Kjo grumbull prodhimi i EDHP Series kryesisht
  Lexo më shumë
 • Klientët e Kazakistanit vijnë për të vizituar Blueway

  Klientët nga Kazakistani vijnë për të vizituar qendrën tonë të prodhimit Blueway për të diskutuar projekte të personalizuara të inxhinierisë duke miratuar Sistemin e Kontrollit të Mjedisit të Pishinave të Brendshme në 31 Mars., 2019. Blueway është një nga prodhuesit kryesorë kinezë të kondicionerëve që ka eksportuar produkte për kaq shumë vite, bëj biznes bazuar në përfitimin e ndërsjellë, mikpritjen e klientëve
  Lexo më shumë
 • Hotel Myanmar Pullman Yangon Centrepoint

  Hotel Myanmar Yangon Centrepoint ndodhet në lagjen e bukur koloniale në qendër të qytetit me pamje nga Parku Maha Bandoola, Bashkia, dhe faltorja unike Sule, ndërsa Bogyoke dhe tregu i natës janë në distancë në këmbë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me shtrat, dush të veçantë, vaskë, tavolinë pune, IPTV dhe WIFI falas, e cila me Pullman
  Lexo më shumë
123Tjetra>...14 faqe 1 të 14
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI