Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com

Hotel Myanmar Pullman Yangon Centrepoint Hotel Yangon Centrepoint ndodhet në lagjen e bukur koloniale në qendër të qytetit me pamje nga Parku Maha Bandoola, Bashkia, dhe faltorja unike Sule, ndërsa Bogyoke dhe tregu i natës janë në distancë në këmbë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me shtrat, dush të veçantë, vaskë, tavolinë pune, IPTV dhe falas

Blueway Engineering Projects

Starred hotel items, high-class residence items, education institution items, comprehensive facilities items, etj.
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI