Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com

Hotel Myanmar Pullman Yangon Centrepoint

Hotel Myanmar Yangon Centrepoint ndodhet në lagjen e bukur koloniale në qendër të qytetit me pamje nga Parku Maha Bandoola, Bashkia, dhe faltorja unike Sule, ndërsa Bogyoke dhe tregu i natës janë në distancë në këmbë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me shtrat, dush të veçantë, vaskë, tavolinë pune, IPTV dhe WIFI falas, e cila me veçorinë Pullman. Hoteli ka pishina te jashtme, objektet e fitnesit, 2 bare, 3restorante, një sallë që mund të presë deri në 600 mysafirë dhe 5 salla takimesh. This hotel adopts Blueway Commercial Hot Water Heat Pump, which has been finished installation and system commissioning in 2018.

Markë: Blueway Commercial Hot Water Heat Pump

Function: Garantoni përdorimin e ujit të ngrohtë sanitar për hotelin gjatë gjithë vitit

Vënë në veprim: 2018

Koha per vrap: Gjithë vitin

If you will be interested in getting more information about this product series, please visit: https://www.blueway-e.com/pro_cat/heat-pump-water-heater/

Tags:
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI