Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
More Language
 • shtëpi
 • Kondicionerë komercialë të ajrit

Kondicionerë komercialë të ajrit

 • Sistemi i kontrollit të mjedisit në pishinën e brendshme

    Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerika e Jugut dhe e marrë në të gjithë botën
 • Ngrohës uji pishinë inverter

  ▲ Për llojin inverter, R32 & R410a për seritë T1 SPCH, R410a për serinë T3 SPCH ▲ Me funksionin e ngrohjes dhe ftohjes, dhe funksioni WIFI është opsional. Temperatura e vlerësuar e daljes së ujit. diapazoni është 26-28 ℃ screen Ekran me prekje për ndjeshmëri më të lartë të funksionimit dhe operacione kryesore të pakufizuara ▲ Kursim mbi 2/3
 • Nxehtësi Pishine On Off T1

  ▲ Kursimi i energjisë 60% 80% në krahasim me ngrohësit tradicionalë exchan Shkëmbyesi i nxehtësisë tub-në-guaskë titaniumi i reziston kimikateve të ashpra të pishinës & korrozioni iding Sigurimi i ngrohjes në dimër & ftohës gjatë verës për banjë dhe pishinë-Jetëgjatësi & Kabineti i përbërë rezistent ndaj korrozionit qëndron në klimë të rëndë & kimikate pishine ▲ Të famshëm
 • Pompë Nxehtësie Pishinë On Off T3

  Comp Kompresori rrotullues ose rrotullues tropikal siguron performancë të qëndrueshme të punës në zonën T3 ▲ Sigurimi i ujit të ngrohtë ose të ftohtë për banjë & pishinë në vendet e gjirit ▲ controlshtë përfshirë një kontrollues dixhital për të ruajtur temperaturën e dëshiruar të ujit ▲ Miratoni teh tifoz alumini në rajone tropikale për të shmangur korrozionin
 • Pompë e integruar e nxehtësisë me ujë të nxehtë Të gjitha në një

  Q: Cila është furnizimi me energji elektrike? A: Kjo seri produkti mund të sigurojë furnizim me energji 50Hz ose 60Hz, motor tifoz është e ndryshme.   Q: Po në lidhje me kapacitetin e ngrohjes? A: përgjithësisht, 80L & 100L është me kapacitet ngrohje 2kW. 100L, 200L & 300L është me 2.8kW. Nëse keni nevojë për kapacitet më të lartë të shërimit,...
 • Pompa e ngrohjes me ujë të nxehtë që qarkullon

  Comp Kompresor me efikasitet të lartë të markës së famshme refrige Ftohës eko-miqësor me efikasitet të lartë, pa zbrazje të ozonit control Kontroll inteligjent: kontrollues dixhital i mbështetur në mikro procesor me ekran LCD temp Temperatura e ujit të rregullueshme. vendosjen: 25℃- 60℃. Këmbyesi i nxehtësisë së ujit: tub në- predhë për modelet e ngrohjes me cikël, tub në tub për modelet e ngrohjes direkte r Shkrirja automatike
 • Pompë nxehtësie me ujë të nxehtë të menjëhershëm

  Comp Kompresori rrotullues me famë botërore për besueshmëri dhe performancë superiore ✦ Kontroll inteligjent: kontrollues dixhital i bazuar në mikro procesor me ekran LCD setting Cilësimi i rregullueshëm i temperaturës së ujit: 25℃ -60. Këmbyesi i nxehtësisë së ujit: tub në- guaskë për tip qarkullues, tub në tub për llojin e çastit cabinet Kabineti çeliku i galvanizuar me matës të rëndë me shtresë pluhuri epoksi
 • Pompë e nxehtësisë me temperaturë të lartë

  Ress Kompresori EVI Scroll i krijuar posaçërisht për pompën e nxehtësisë me temperaturë të lartë të ujit. Temperatura e ujit të rregullueshme. vendosjen: 25℃ -80 ℃ control Kontrollues me tel LCD inteligjent included Përfshihet funksioni automatik i shkrirjes function Funksioni anti-legjionella në intervale të rregullta op Miratoni ftohësin eko-miqësor R134a është i besueshëm për sistemin që prodhon temperaturë të lartë të ujit ✦ E lartë
 • Ftohës me ujë të ftohur në ajër

  Design Projektim tropikal për një temperaturë maksimale të ambientit të punës prej 53 ° C ♦ Kompresor me efikasitet të lartë, tropikale për kushte të larta të ambientit refrige Ftohës ekologjik pa CFC R410a, pa shterim të ozonit control Kontrollues dixhital i bazuar në mikroprocesor me ndërfaqen e përdoruesit LCD & Ndërfaqja RS485 exchan Këmbyesi i nxehtësisë me efikasitet të lartë termik, temperaturë e lartë e punës &...
 • Mini ftohës uji i ftohur me ajër

  Ress Kompresor i famshëm për kapacitet të fortë ftohës dhe performancë të besueshme në rajonin tropikal. Des Tehe tifozë axial të bëra prej alumini. ✦ Nuk ka rrezik potencial të ndotjes së ujit të pijshëm. Glass Rreshtuar qelqi i klasës së ushqimit (veshur me porcelan) rezervuari i brendshëm për sigurinë e ujit (TYRE 304 rezervuari i brendshëm është opsional). Out Dalje e rregullueshme
 • Ftohtë lëvizës me ftohje modulare me ajër

 • Kondicioner me pompë nxehtësie uji në ajër

  Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
 • Ventilimi i rikuperimit të nxehtësisë

  TIPARET cabinet Kabineti kompakt dhe i modës ♦ Kosto të ulëta pune dhe efikasitet të lartë panel Panel kontrolli inteligjent me ekran me prekje op Miratoni R134a ose R417a Eco miqësore ftohës pa CFC ♦ Njësi me dyer hyrëse të lëvizshme për mirëmbajtje të përshtatshme të produktit op Miratimi i kompresorit të famshëm siguron performancë të jashtëzakonshme, efikasitetin ultra të energjisë, qëndrueshmëri
 • Kondicioner preciz

  Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
 • Paketuar AC në tavan

  TIPARET technology Teknologjia inverter DC, më shumë efiçiencë të energjisë fans Tifozët ECM pa rripa, më e qetë për ndërtesën ● Zgjedhje e gjerë e kapacitetit-Kursim hapësire ● Lehtë për instalim dhe mirëmbajtje Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe bëhuni një nga prodhuesit kryesorë të HVAC
 • PTAC

  TIPARET technology Teknologjia inverter DC, më shumë efiçiencë të energjisë operation Operacion ultra të qetë display Ekran dixhital i kontrollit choice Zgjedhje e gjerë e kapacitetit ● 50Hz dhe 60Hz njësi të gjitha në dispozicion eve Mëngët e murit janë për opsione Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe bëhuni
 • AHU

  TIPARET ● Fleksibiliteti i dizajnit performance Performanca e qetë ● Ciklet e përshpejtuara të projektit time Koha e reduktuar e instalimit Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë
 • AC-tavan dyshemeje

  Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
 • AC-tavan kanali

  Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
 • Kasetë AC

  Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
 • Sistemi VRF

  Ju lutemi përdorni kondicionerin në kushtet e mëposhtme të temperaturës në mënyrë që të mbani performancën e tij të mirë, ose ndryshe, mbrojtja e sigurisë së kondicionerit mund të hyjë në fuqi dhe funksionet e kondicionerit mund të jenë anormale.   Operacioni i ftohjes Temperatura e ajrit të jashtëm -5 ~ 54 ° C Temperatura e dhomës 16 ~ 32 ° C Lagështia relative e dhomës Nën 80%
 • DHW / Rezervuari rezervuar

  Q: Cilat modele janë në shitje të nxehtë? A: përgjithësisht, Diapazoni i shitjes së nxehtë është 150-300L.   Q: Periudha e prodhimit? A: Lloji konvencional është rreth 15 ditët e punës, lloji i personalizuar ka të bëjë me 25 dite pune.   Q: Çdo vizatim? A: Ju lutemi na kontaktoni për biseda të mëtutjeshme në lidhje me kërkesën tuaj të veçantë.   Q: Paketimi?...
 • Pompë për ngrohje uji në ujë

  Q: Çdo kabinet? A: përgjithësisht, pompë nxehtësie me burim uji është e tipit të hapur, por lloji i personalizuar është gjithashtu i zbatueshëm për ne.   Q: Nëse ky produkt është instaluar tashmë në tregjet e shitjes? A: Kjo seri produktesh, kryesisht eksportojmë në Azi & Amerika e Veriut.   Q: Lloji ftohës? A:...
 • On Off EVI Heat Pump

  Range Diapazoni i zgjeruar i punës deri në -35 ° C të ambientit (lloji i ulët i ambientit) ✦ 5 mënyrat: vetëm ngrohje, ngrohje + DHW, vetëm ftohje, ftohje + ujë të nxehtë, Vetëm DHW costs Kosto të ulëta pune dhe efikasitet të lartë cabinet Kabineti i përbërë nga jetëgjatësia dhe korrozioni qëndron deri në klimë të ashpër severe Kompresori i famshëm siguron performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI
top