Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
 • shtëpi
 • Produkte të tjera të personalizuara

Produkte të tjera të personalizuara

 • Ftohës i verës në fund të lartë

  Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
 • Makinë automatike e paketimit

    1. Makinë vulë mbushëse e formës vertikale automatike machine Makinë vulë mbushëse formë vertikale Makinë vulë mbushëse me formë vertikale me shpejtësi të lartë (dy të drejtuar nga ndihmës) Model Modeli special për tretësirë ​​me lartësi të shkurtër 2. Sistemi transportues dhe produktet e lidhura me të ● Ushqyes dridhjesh con Transportues kovë con Transportues akliviv ● Transportues fastback
 • Makinë automatike e shitjes për pije

    Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerika e Jugut dhe e marrë në të gjithë botën
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI