Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com

Kondicionerët e banimit

  • 7K 9K 12K AC Portable

    ● Kapaciteti: 7000K BTU-12000BTU ● Ftohës: Funksioni R290 ● EER Klasa A: 3 në 1 Ftohja, Fan, Dehumidifikimi comp Kompresori rrotullues ● Me telekomandë ● Rrotullat për lëvizshmëri të lehtë ● Dizajn i thjeshtë dhe i shkëlqyeshëm i shikimit performance Performancë e qëndrueshme e punës dhe e besueshme ● Kanal i shkarkimit të ajrit + Bordi i mbylljes së dritares ● Opsion: WiFi inteligjent & Kontroll zëri Alexa Me teknologji të përparuar dhe
  • 24K 48K 60K AC me dysheme

    Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe fitoi njohjen në të gjithë botën.
  • 9K 12K 18K 24K AC i montuar në mur

    32 Mjedisi miqësor R32 / R410a Ftohja miqësore me mjedisin kujdeset më mirë për tokën. Cool Ftohje e shpejtë Sistemi i fillimit me frekuencë të lartë gjeneron ajrin e freskët në një kohë mjaft të shkurtër. Flow Rrjedhja e ajrit 3D Njësia ka funksion automatik të lëkundjes horizontale dhe vertikale, i cili furnizon rrjedhën e ajrit super të rehatshëm në të gjithë dhomën. Ope Operacion i gjerë
1 faqe 1 të 1

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI