Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
Air Cooled Water Chiller
Air Cooled Water Chiller
Air Cooled Water Chiller
Air Cooled Water Chiller

Ftohës me ujë të ftohur në ajër

Bluer-dredha me ujë të ftohur me ajër është projektuar posaçërisht për nevojën e ujit të ftohtë në rajonet tropikale të zonave të gjiut., ku temperatura e ambientit në verë mund të shkojë mbi 50 ° C, duke shkaktuar që uji i rezervuarit të kulmit të arrijë temperatura të padurueshme. Ky sistem ftohës është krijuar për të ftohur ujin e rezervuarit të kulmit në një temperaturë ideale për kuzhinë, lavanderi, dhe aplikimet e banjës. Përdor një CFC-falas, ftohës eko-miqësor i cili është shumë efikas dhe nuk ka shterim të shtresës së ozonit. Ai miraton një kompresor të markës më të mirë në botë, i cili është me efikasitet të lartë dhe funksionim të qetë dhe është tropikal për kushte të larta të ambientit.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

Projektim tropikal për një temperaturë maksimale të ambientit të punës prej 53 ° C
Kompresor me efikasitet të lartë, tropikale për kushte të larta të ambientit
Ftohës ekologjik pa CFC R410a, pa zbrazjen e ozonit
Kontrollues dixhital i bazuar në mikroprocesor me ndërfaqen e përdoruesit LCD & Ndërfaqja RS485
Këmbyes nxehtësie me efikasitet të lartë termik, temperaturë e lartë e punës & mirëmbajtje e ulët
Siguria e ujit e garantuar, nuk ka rrezik potencial të ndotjes në ujë të pijshëm
Ulni kostot e ujit të ftohur me dy të tretat
Kabinet çeliku i galvanizuar me matës të rëndë me bojë pluhuri epoksi për jetëgjatësi të gjatë në natyrë
Mbrojtje të plota të sigurisë të përfshira në sistem:
mbrojtje nga presioni i lartë dhe presioni i ulët
mbingarkesa e kompresorit dhe mbrojtja nga temperatura e lartë e shkarkimit
mbrojtje nga dështimi i fazës
mbrojtje nga rrjedha e ujit
mbrojtje kundër ngrirjes
I integruar pompë qarkullimi është opsionale1. Blueway ka rreth 30 vite përvojë të pasur prodhimi HVAC.
2.mbi 1000 origjinal R&D produkte, Blueway është i kualifikuar të jetë OEM / OBM / ODM.
3.mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me sukses të madh të ofruar nga Blueway.
4.Shërbimi teknik online është në dispozicion njëzet e katër orë në ditë pa pushim.
5.Sistemi i kontrollit inteligjent Blueway me kohën e saktë, kontrolli i temperaturës & funksioni i monitorimit në distancë.

Q: Farë është MOQ?
A: përgjithësisht, një njësi e rendit të mostrës është e pranueshme, por citimi do të jetë pak më i lartë se rendi i kontejnerit.

 

Q: Si të zgjidhni një model të përshtatshëm?
A: Ne mund të zgjedhim një model për ju bazuar në detajet aktuale të projektit & kërkesat e lidhura, përfshirë markën e kompresor, antipiretik, dalje temperatura e ujit, etj.

 

Q: Cila është koha e çimit të dorëzimit?
A: përgjithësisht, kjo varet nga PMC & plani i prodhimit. Për produktet standarde, ajo është rreth 35 dite pune. Nëse porosi e personalizuar ka të bëjë me 45 dite pune.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: përgjithësisht, ne pranojmë vetëm T / T nga banka bazuar në situatën aktuale ekonomike.

 

Q: Sa është koha e garancisë?
A: përgjithësisht, një vit për të gjithë njësinë, tre vjet për kompresorin.

 

Q: Sa për koston e mallrave?
A: Porti ynë i ngarkimit është Shunde, Kinë. Ne punojmë me shumë kompani superiore përpara, përfshirë nga ajri, nga deti, me korrier, apo edhe derë më derë. Ju lutemi tregoni modelin, sasi & porti i destinacionit, atëherë malli mund të jetë parashikuar për referencën tuaj.

 

Q: Po në lidhje me shërbimin pas shitjes?
A: përgjithësisht, ne ofrojmë vetëm mbështetje teknike në internet. Deri më tani, kemi shpërndarës të autorizuar & qendrat e riparimit në Evropa, Lindja e Mesme, Në veri Amerika & Amerika e Jugut për tregjet jashtë shtetit.

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI