Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
Automatic Packing Machine
Automatic Packing Machine
Automatic Packing Machine
Automatic Packing Machine
Automatic Packing Machine
Automatic Packing Machine

Makinë automatike e paketimit

Blueway Company is also in the field of development and production of the packaging equipment for the foodstuff packaging in heat sealable materials. Nowadays we’ve manufactured some types of the dosing and packaging equipment ranging from semi-automatic devices to highly efficient automated lines easily built in continuous production cycle. Main attention is paid to the equipment operational capability and durability, and we are finding some agent together to develop some creative packing machines aimed at the high-end market.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

 

1. Automatic vertical form fill seal machine
● Vertical form fill seal machine
● High speed vertical form fill seal machine (dy të drejtuar nga ndihmës)
Model Modeli special për tretësirë ​​me lartësi të shkurtër

 

2. Conveyor system and related products
● Vibration feeder
● Bucket conveyor
● Acclivitous conveyor
● Fastback conveyor
● Rotary collection table
● Working platform

 

Automatic Vending Machine for Beverage-Automatic Vending Machine for Beverage-

Automatic Packing Machine-Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe mori njohje në të gjithë botën. Për më tepër, ajo ka mbaruar 20 zyrat përfaqësuese të vendosura në qytete të ndryshme të Kinës, dhe gjithashtu ka distributorët e saj të autorizuar në Evropë, Lindja e Mesme, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.

 

Deri më tani, Blueway ka siguruar tashmë mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me shumë sukses. Cfare ka me shume, Blueway është gjithashtu marka e rekomanduar nga Hilton Hotel në tregun kinez. Blueway do të vazhdojë përpjekjen dhe angazhimin e saj për t'i shërbyer partnerëve të saj në të gjithë botën duke ofruar zgjidhje dhe produkte inovative me efikasitet të lartë.Automatic Packing Machine-Automatic Vending Machine for Beverage-Q: Will it be hard for installation and operation?
A: Nope, the packing machine is easy to install and operate.

 

Q: What brand of PLC and touch screen?
A: Mitsubish PLC & Eview touch screen.

 

Q: Sa grupe që mund të jeni OEM?
A: 1 set.

 

Q: Material options?
A: përgjithësisht, stainless steel.

 

Q: Hong gjatë është koha e garancisë?
A: 1 vit për të gjithë njësinë, 3 vjet për kompresorin.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: përgjithësisht, T/T përmes bankës.

 

Q: What’s delivery time?
A: për 35 working days once receipt of the advance payment.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI