Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
Automatic Vending Machine for Beverage

Makinë automatike e shitjes për pije

Makina shitëse automatike Blueway është përshtatur për tregun amerikan, i cili është i përshtatshëm për taksi, makinë autobusi, etj. Aktualisht modeli standard mund të mbushet me 24 shishe pije, dhe mund të paguhet me kartë krediti. Nëse ka ndonjë shans bashkëpunimi, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

Automatic Vending Machine for Beverage-Automatic Vending Machine for Beverage-

 

Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe mori njohje në të gjithë botën. Për më tepër, ajo ka mbaruar 20 zyrat përfaqësuese të vendosura në qytete të ndryshme të Kinës, dhe gjithashtu ka distributorët e saj të autorizuar në Evropë, Lindja e Mesme, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.

 

Deri më tani, Blueway ka siguruar tashmë mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me shumë sukses. Cfare ka me shume, Blueway është gjithashtu marka e rekomanduar nga Hilton Hotel në tregun kinez. Blueway do të vazhdojë përpjekjen dhe angazhimin e saj për t'i shërbyer partnerëve të saj në të gjithë botën duke ofruar zgjidhje dhe produkte inovative me efikasitet të lartë.Automatic Vending Machine for Beverage-Q: Cilin vit filloni ta eksportoni këtë produkt në Jashtë?
A: Ne kemi filluar të eksportojmë makina shitëse automatike në Amerikë që nga ajo kohë 2014.

 

Q: Çdo certifikatë që nevojitet për procedurën e importit në Amerikë?
A: Faturimi, fatura komerciale & fatura e paketimit.

 

Q: Sa grupe që mund të jeni OEM?
A: Të paktën 50 grupe.

 

Q: A mund të zgjedh ngjyrën?
A: Gri për një periudhë të shkurtër prodhimi.

 

Q: Hong gjatë është koha e garancisë?
A: 1 vit për të gjithë njësinë, 3 vjet për kompresorin.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: përgjithësisht, T/T përmes bankës.

 

Q: Cili është kapaciteti juaj prodhues i këtij produkti?
A: 1000 grupe, por kryesisht varet nga PMC dhe plani i prodhimit.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI