Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
More Language
24K 48K 60K Floor-standing AC
24K 48K 60K Floor-standing AC
24K 48K 60K Floor-standing AC
24K 48K 60K Floor-standing AC

24K 48K 60K AC me dysheme

Kondicioner me dysheme Blueway përzihet në mënyrë perfekte me dekorin përreth, ajri i kondicionuar i pastër dhe i freskët sigurohet me një nivel të lartë të performancës ftohëse dhe funksionimit të pastrimit të ajrit, e cila përdoret zakonisht në vende të tilla si restorantet, sallat, motelet, qendrat e të dhënave, etj.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

24K 48K 60K Floor-standing AC-Indoor Pool Environment Control System-Indoor Pool Environment Control System-24K 48K 60K Floor-standing AC-Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe mori njohje në të gjithë botën. Për më tepër, ajo ka mbaruar 20 zyrat përfaqësuese të vendosura në qytete të ndryshme të Kinës, dhe gjithashtu ka distributorët e saj të autorizuar në Evropë, Lindja e Mesme, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.

 

Deri më tani, Blueway ka siguruar tashmë mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me shumë sukses. Cfare ka me shume, Blueway është gjithashtu marka e rekomanduar nga Hilton Hotel në tregun kinez. Blueway do të vazhdojë përpjekjen dhe angazhimin e saj për t'i shërbyer partnerëve të saj në të gjithë botën duke ofruar zgjidhje dhe produkte inovative me efikasitet të lartë.24K 48K 60K Floor-standing AC-Indoor Pool Environment Control System-Q: Çdo opsion i paraqitjes së produktit?
A: Lidhja e thjeshtë e tubave dhe funksionimi i telave mund të përfundojnë në tokë. Procesi i instalimit është i thjeshtë, efikas, koha e shkurtër e instalimit dhe siguron cilësinë e instalimit.

 

Q: Po në lidhje me performancën e punës?
A: Kapaciteti super ajror mund të realizojë ftohje dhe ngrohje të fortë, dizajn i papërshkueshëm nga pluhuri, shiriti udhëzues ajror mbyllet pas ndalimit.

 

Q: Si për ndjenjën e furnizimit me ajër?
A: Një kënd i gjerë 180 ° i furnizimit uniform të ajrit, priza me dizajn të gjerë dhe me efikasitet të lartë të ventilatorit centrifugale, mund të furnizojë ajër në distanca të gjata, rehati e dyfishtë mjedisore.

 

Q: Miratoni cilin lloj ftohësi?
A: R410a.

 

Q: Me kontrollues të largët?
A: po, telekomandë si standard.

 

Q: Hong gjatë është koha e garancisë?
A: 1 vit për të gjithë njësinë, 3 vjet për kompresorin.

 

Q: Cila është koha e dorëzimit?
A: Varet nga PMC dhe plani i prodhimit.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI
top