Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
High end Wine Cooler
High end Wine Cooler
High end Wine Cooler
High end Wine Cooler
High end Wine Cooler
High end Wine Cooler

Ftohës i verës në fund të lartë

Blueway Company also can provide high-end various kinds of wine coolers, which have been exporting to oveaseas for so many years. Blueway Wine Coolers have standard and customized types, classic and fashionable type.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

Automatic Vending Machine for Beverage-Automatic Vending Machine for Beverage-

Automatic Packing Machine-Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe mori njohje në të gjithë botën. Për më tepër, ajo ka mbaruar 20 zyrat përfaqësuese të vendosura në qytete të ndryshme të Kinës, dhe gjithashtu ka distributorët e saj të autorizuar në Evropë, Lindja e Mesme, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.

 

Deri më tani, Blueway ka siguruar tashmë mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me shumë sukses. Cfare ka me shume, Blueway është gjithashtu marka e rekomanduar nga Hilton Hotel në tregun kinez. Blueway do të vazhdojë përpjekjen dhe angazhimin e saj për t'i shërbyer partnerëve të saj në të gjithë botën duke ofruar zgjidhje dhe produkte inovative me efikasitet të lartë.Automatic Packing Machine-Automatic Vending Machine for Beverage-Q: What’s the highlight of the product?
A: Adopt air-cooled cycle design, which ensures the indoor temperature more equably.

 

Q: Cabinet options?
A: Black leather lines, brown wood grains, red wood grains, stainless steel & solid wood.

 

Q: Any special of the door?
A: Fashionable dual-layer toughened glass can keep moisture effect, even can avoid the strong light damage toward the red wine.

 

Q: With door lock?
A: po, the wine cooler with special door lock structure.

 

Q: Wine cooler can be customized?
A: po, for example, we can make it with cup hanging racks. Door can be designed to open by left or right side.

 

Q: Cili është afati i pagesës?
A: përgjithësisht, T/T përmes bankës.

 

Q: Cili është kapaciteti juaj prodhues i këtij produkti?
A: 1000 grupe, por kryesisht varet nga PMC dhe plani i prodhimit.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI