Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
7K 9K 12K Portable AC
7K 9K 12K Portable AC
7K 9K 12K Portable AC
7K 9K 12K Portable AC

7K 9K 12K AC Portable

Blueway Portable Air Conditioner adopts R290 refrigerant, which with classic and fashion product appearance design, capacity range from 7-12K Btu, with remote controller. WiFi inteligjent & Alexa voice control is optional.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

Capacity: 7000K BTU-12000BTU
Refrigerant: R290
EER Class A
Function: 3 në 1 Ftohja, Fan, Dehumidifying
Rotary compressor
With remote control
Castors for easy mobility
Simple and excellent outlook design
Stable working performance and reliable
Air exhaust duct +Window sealing board
Opsioni: WiFi inteligjent & Alexa voice controlIndoor Pool Environment Control System-Indoor Pool Environment Control System-9K 12K 18K 24K Wall-mounted AC-Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe mori njohje në të gjithë botën. Për më tepër, ajo ka mbaruar 20 zyrat përfaqësuese të vendosura në qytete të ndryshme të Kinës, dhe gjithashtu ka distributorët e saj të autorizuar në Evropë, Lindja e Mesme, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.

 

Deri më tani, Blueway ka siguruar tashmë mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me shumë sukses. Cfare ka me shume, Blueway është gjithashtu marka e rekomanduar nga Hilton Hotel në tregun kinez. Blueway do të vazhdojë përpjekjen dhe angazhimin e saj për t'i shërbyer partnerëve të saj në të gjithë botën duke ofruar zgjidhje dhe produkte inovative me efikasitet të lartë.9K 12K 18K 24K Wall-mounted AC-Indoor Pool Environment Control System-Q: Where’s the manufacturing location?
A: Our factory is located in Guangdong, Kinë.

 

Q: Any certificates?
A: We have ISO, CCC, TUV test report, etj.

 

Q: Any third party to verify your products?
A: po, we’ve also gotten TUV test report from Guangdong TUV Company.

 

Q: Miratoni cilin lloj ftohësi?
A: R290.

 

Q: Me kontrollues të largët?
A: po, telekomandë si standard. And we provide intelligent WIFI & Alexa voice control for optional.

 

Q: Hong gjatë është koha e garancisë?
A: 1 vit për të gjithë njësinë, 3 vjet për kompresorin.

 

Q: Can it shipped by air?
A: po, but generally, refrigerant will be discharged as requested by the airlines.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI