Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com
Water to Air Heat Pump Air Conditioner
Water to Air Heat Pump Air Conditioner

Kondicioner me pompë nxehtësie uji në ajër

Blueway Kondicioner me pompë nxehtësie uji në ajër with its compact cabinet is designed to fit most commercial replacement projects, which outfitted with the latest in compressor, blower motor and heat transfer technologies, this product performs very well in both water loop and geothermal applications. And It comes standard with a unique sound package designed to eliminate vibration transmission to the cabinet and reduce the unwanted noise in the occupied space. This highly efficient unit not only can reduce your operating cost, but play its part in reducing carbon dioxide emissions, a leading cause of global warming.

detajet e produktit

specifikimet

Shkarko

Na kontaktoni

Indoor Pool Environment Control System-Indoor Pool Environment Control System-Water to Air Heat Pump Air Conditioner-Me teknologji të përparuar dhe R&Kapaciteti D, Blueway ka marrë më shumë se 20 patentat dhe të bëhet një nga prodhuesit kryesorë të HVAC në Kinë. ndërkohë, 70% e produkteve Blueway janë eksportuar në tregjet e huaja, përfshirë Australinë, Evropa, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme, Afrika e Jugut, Amerikën e Jugut dhe mori njohje në të gjithë botën. Për më tepër, ajo ka mbaruar 20 zyrat përfaqësuese të vendosura në qytete të ndryshme të Kinës, dhe gjithashtu ka distributorët e saj të autorizuar në Evropë, Lindja e Mesme, Amerika e Veriut dhe Amerika e Jugut.

Deri më tani, Blueway ka siguruar tashmë mbi 10000 zgjidhje inxhinierike me shumë sukses. Cfare ka me shume, Blueway është gjithashtu marka e rekomanduar nga Hilton Hotel në tregun kinez. Blueway do të vazhdojë përpjekjen dhe angazhimin e saj për t'i shërbyer partnerëve të saj në të gjithë botën duke ofruar zgjidhje dhe produkte inovative me efikasitet të lartë.Water to Air Heat Pump Air Conditioner-Indoor Pool Environment Control System-Q: Any product appearance option?
A: përgjithësisht, adopt white or grey for fast production. Side or top discharge is optional.

 

Q: Po në lidhje me kohën e prodhimit?
A: për 35 ditë pune pas marrjes së pagesës.

 

Q: Miratoni cilin ftohës?
A: Kursim energjie miqësor R410a.

 

Q: Can it ship by air?
A: po, we can provide air shipment service if needed.

 

Q: With what kind of controller?
A: Adopt wired controller as standard.

 

Q: Hong gjatë është koha e garancisë?
A: 1 vit për të gjithë njësinë, 3 vjet për kompresorin.

 

Q: What’s the payment method?
A: përgjithësisht, T / T nga banka.

 

Tags:

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI