Celular
+86-18934310313
Na Thirrni
+86-757-22629089
Përgjigje e shpejtë
sales08@bluewayhp.com

Centrepoint Hotel

  • Hotel Myanmar Pullman Yangon Centrepoint

    Hotel Myanmar Yangon Centrepoint ndodhet në lagjen e bukur koloniale në qendër të qytetit me pamje nga Parku Maha Bandoola, Bashkia, dhe faltorja unike Sule, ndërsa Bogyoke dhe tregu i natës janë në distancë në këmbë. Të gjitha dhomat janë të pajisura me shtrat, dush të veçantë, vaskë, tavolinë pune, IPTV dhe WIFI falas, e cila me Pullman
    Lexo më shumë
1 faqe 1 të 1
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI